درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

آموزش سئو – حذف صفحه به صورت کامل – اختصاصی ناز اسکین


این مطلب در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴ در دسته "آموزش < آموزش SEO" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


آموزش سئو - حذف صفحه به صورت کامل
آموزش سئو - حذف صفحه به صورت کامل - اختصاصی ناز اسکینReviewed by مجید عابد on Nov 16Rating: 4.5آموزش سئو - حذف صفحه به صورت کامل - یک آموزش کامل از ناز اسکین برای بهبود رتبه و سئو سایت شماآموزش سئو - حذف صفحه به صورت کامل - یک آموزش کامل از ناز اسکین برای بهبود رتبه و سئو سایت شما . با استفاده از این آموزش گامی در سئو و شناختن خطا های مختلف 404 و 410 بردارید .

آموزش سئو – حذف صفحه به صورت کامل

زمانی که شما یک صفحه رو از سایت حذف میکنید ، با همین یک صفحه چندین صفحه نیز حذف میشوند . همان لینک قدیمی ، زمانی که حذف میشود ، خطای ۴۰۴ برمیگرداند . اما این همان چیزی هست که شما میخواین ؟ ممکنه همان صفحه رو بتوان به جای دیگری ریدایرکت کرد .اگر اینجور نیست پس گرفتن خطای ۴۱۰ ایده ی بهتری است . این مطلب “آموزش سئو – حذف صفحه به صورت کامل” به شما توضیح میده که چگونه این کار رو به صورت کامل انجام بدید .

 

ریدارکت یا حذف کامل صفحه ؟

اولین انتخاب این است که مطالب شما کامل از روی سایت حذف شود ، به این ایده فکر کنید :

اگر من روی یک لینک از صفحات حذف شده ی سایت شما کلیک کنم ، آیا ممکن است صفحاتی دیگر وجود داشته باشد که اطلاعات در حد انتظار من رو داشته باشد ؟ اگر این ایده ی من صحت دارد پس باید آن صفحه ی حذف شده رو به لینکی انتقال داد که توضیحات مفیدی درباره ی اون مطلب داشته باشد .

به صورت کلی من توصیه میکنم زمانی این کار ریدایرکت رو انجام بدید که کاربر از این انتقال صفحه اطلاعات مفیدی رو به دست میاره . دلیل ساده رو میشه اینجور بیان کرد که :

اگر گزینه ی دیگر برای تمام بازدیدکنندگان باشد که بهشون صفحه ی پیدا نشد نمایش داده شود ، زیاد جایگزین جالبی برای سایت شما نیست !

آموزش سئو – حذف صفحه به صورت کامل

ایجاد یک ریدارکت 

زمانی شما یک صفحه ی حذف شده را به صفحه ی دیگر ریدایرکت میکنید ، مطمئن باشید این روش ریدایرکت ۳۰۱ باشد . چندین نوع ریدایرکت وجود دارد اما تنها ریدایرکت ۳۰۱ است که به صورت دائمی ریدایرکت را انجام میدهد . برای انجام این کار ، گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر مقدار لینکی را به آدرس قدیمی برای انتقال بازدیدکنندگانتان به آن صفحه اختصاص میدهند .

حذف یک صفحه به صورت کامل (؟)

اگر در سایتتان همچین صفحه ای برای دادن اطلاعات به بازدیدکننده وجود ندارد ، باید این سوال را از خودتان بپرسید :

آیا من واقعا باید این صفحه را حذف کنم ؟یا این که آن را بهتر کنم ؟

اگر تصمیمتان برای حذف اجتناب ناپذیر است ، مطمئن باشید که حطای ۴۱۰ به سمت مرورگر بازدیدکننده ارسال میشود .

حطای ۴۰۴ و ۴۱۰

تفاوت بین خطای ۴۰۴ و ۴۱۰ ساده است ، ۴۰۴ به معنی ” محتوا یافت نشد ” است اما ۴۱۰ بیانگر ” محتوا حذف شده است ” میباشد و علاوه بر این اختصاصی نیز است .اگر یک آدرس اینترنتی خطای ۴۱۰ را برگرداند ، گوگل نیز بعد از مدتی این لینک را حذف میکند ، البته به صورت سریعتر!

مشکلی که ما با گوگل داریم فهماندن خطای ۴۱۰ به گوگل است ، گوگل باز در این نوع آدرس ها به کاربر مانند خطای ۴۰۴ محتوای یافت نشده را برمیگرداند . به گوگل برای حل این موضوع چندین بار گوشزد شده اما هنوز این مشکل حل نشده است .

 

امیدوارم  که با این مطلب ” آموزش سئو – حذف صفحه به صورت کامل ” تونسته باشیم شما رو کمی در بهبود رتبه سایتتون در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر کمک کرده باشیم . تا مطلب بعدی دوستان عزیزم خدانگهدار

 

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2492