درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

آموزش ساخت آواتار سایه بلند فلت


این مطلب در تاریخ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دسته "آموزش < گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
آموزش ساخت آواتار سایه بلند فلت
آموزش ساخت آواتار سایه بلند فلتReviewed by پوریا امجدزاده on Apr 23Rating: 5.0آموزش ساخت آواتار سایه بلند فلتآموزش ساخت آواتار سایه بلند فلت تایپوگرافی

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه. در این مقاله آموزش ساخت آواتار سایه بلند فلت برای شما آماده شده است. آواتار سایه بلند فلت که اغلبا به صورت تایپوگرافی هستند این روز ها از محبوبیت بالایی برخوردار اند. امیدوارم با استفاده از این مقاله بتونید خیلی خوب این سبک طراحی را برای ایده های خودتون پیاده کنید و براتون مفید قرار گیرد. تنها کار های لازم برای طراحی و ساخت آواتار سایه بلند فلت انتخاب یک فونت فلت و مناسب و یک رنگ فلت میباشد.

برای ساخت آواتاری که میخواهیم بسازیم مرحله به مرحله جلو میریم:

  1. ابتدا یک سند جدید در ابعاد ۲۵۰*۲۵۰ در فتوشاپ ایجاد کنید.
  2. سپس رنگ زمینه را به دلخواه خودتون انتخاب کرده و قرار دهید. (منبع رنگ های فلت فارسی)
  3. یک فونت متناسب با طرح و رنگتون انتخاب کنید و متن مورد نظر را تایپ نمایید. (برای آرشیو فونت ها کافیست عبارت Flat Font در در گوگل جستجو کنید)
  4. بعد از نوشتن کلمه مورد نظر ، رنگ متن رو متناسب با رنگ پس زمینه انتخاب کنید بعد از اون لایه متنی یه کپی بگیرید. (میتونید از کلیدهای ترکیبی Ctrl + J استفاده کنید)
  5. رنگ متن کپی شده رو تغییر بدید طوریکه که از پس زمینه تیره تر باشد زیر قصد داریم که به عنوان رنگ سایه متن استفاده کنیم. (مثل آواتار پیشنمایش در کاور مطلب)
  6. حالا از متن کپی شده ، یک کپی بگیرید و اون رو به اندازه ۱px به راست و ۱px به پایین منتقل کنید ، این عمل رو ۲۰ بار انجام بدید و متون کپی شده را درون یک پوشه قرار دهید.
  7. از پوشه کپی بگیرید و پوشه کپی شده را طبق روش بالا به پایین تر از پوشه اصلی انتقال دهید، طوری که در یک جهت باشند.
  8. این عمل را تا جایی ادامه داده که قسمتی از متن از کادر بیرون بزند.

کار پایان یافت و آواتار ما آمادست. حالا به سایز های دلخواه میتوانید تغییر سایز دهید

امیدوارم که این آموزش مورد پسند بوده باشه و ازش استفاده برده باشید

موفق و سربلند باشید

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=1813