درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

آموزش ساخت فونت آیکون


این مطلب در تاریخ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ در دسته "آموزش < آموزش CSS < آموزش گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
آموزش ساخت فونت آیکون
آموزش ساخت فونت آیکونReviewed by امیرحسام on Sep 24Rating: 5.0آموزش ساخت فونت آیکونآموزش ساخت فونت آیکون های اختصاصی و تبدیل آنها از PSD به فرمت های فونت

آیکون ها همیشه یکی از اساسی ترین مباحث مورد بحث در مورد طراحی های وب میباشد به طوریکه شما کمتر قالبی را پیدا میکنید که از آیکون ها استفاده نکرده باشد.

پس تقریبا همیشه ۲۰ تا ۴۰ درصد کار را آیکون ها تشکیل میدهند، این مسئله زیاد مشکلی در کار گرافیست ها بوجود نمی آورد اما آیا این مسئله در مورد کدنویسان و یا توسعه دهندگان وب هم صدق میکند؟ همراه نازاسکین شوید با آموزش ساخت فونت آیکون

در کدنویسی یه قالب سایت همیشه حرف اول را حجم کار میزند به طوریکه طراحان همیشه سعی در پائین آوردن حجم قالب خود میکنند، امام همیشه یک مشکل وجود داشته و آن هم آیکون ها بوده است که اگر بصورت تک تک هر آیکون را بکار ببریم حجم کار بالا خواهد رفت. بنابراین تکنیک اسپرایت (Sprite) روانه کار ها شد که تا حد قابل توجهی از مشکلات را کاهش داد ولیکن مشکلات هنوز پا برجا مانده بود. از همین رو توسعه دهندگان و طراحان به سراغ فونت آیکون ها رفتند که مشکلشان را برطرف کنند.

استفاده از فونت آیکون ها راحتی و انعطاف فوق العاده بالایی را به کاربران ارائه میکند و حجم بارگذاری را تا حد فوق العاده قابل توجهی پایین میاورد.

فونت آیکون ها در پک های مختلفی همچون icomoon و font-awesome و… ارائه میشود، اما استفاده از آنها اشکالاتی از قبیل حجم زیاد به دلیل جامع بودن و داشتن تمایز با طرح قالب ما میباشد. پس آستین هایتان را بالا بزنید و دست به کار شوید. قرار است خودمان فونت آیکون های خودمان را تهیه کنیم.

آموزش به صورت ویدوئی آماده شده و شما عزیزان میتوانید با مشاهده ویدئو در کانال آپارات نازاسکین، آیکون های خودتون را به فونت دلخواه خودتون تبدیل کنید.
یاد خواهید گرفت که چگونه از آن فونت ها در قالب خود استفاده کنید و سرعت لود خودتون را تا بیشترین حد ممکن کاهش دهید.
آموزش ساخت فونت آیکون یکی از کاربردی ترین آموزش های ماست، از دست ندهید.

سایت دانلود آیکون : http://flaticon.com

سایت تبدیل گر آیکون ها به فونت آیکون : http://icomoon.io

و در آخر برای شما دوستان گل یک پک کامل از تمامی فونت آیکون های موجود را آماده کرده ایم که شما میتوانید از طریق باکس دانلود آنها را دانلود کنید.

امیدوارم توانسته باشم آموزش کاربردی در اختیارتون بزارم و نهایت استفاده را کرده باشید.

همتونو به خدای بزرگ میسپارم
تا درودی دیگر بدرود