درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

آموزش HTML : جلسه دوم – شروع کنویسی و معرفی تگ ها


این مطلب در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در دسته "آموزش < آموزش HTML" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
آموزش HTML : جلسه دوم - شروع کنویسی و معرفی تگ ها
آموزش HTML : جلسه دوم - شروع کنویسی و معرفی تگ هاReviewed by دانا on Sep 22Rating: 3.5آموزش html - جلسه دوم : تعین خواص متن با تگ ها

با عرض سلام و ادب. همانطور که به دوستان و همراهان ناز اسکین قول داده بودیم، هم اکنون با قسمت دوم سری آموزش آموزش HTML در خدمت شما هستیم.
در جلسه دوم از آموزش HTML میپردازیم به شروع کنویسی و معرفی تگ ها. آموزش ساخت اسناد HTML را یاد خواهید گرفت و با نرم افزار هایی که کدنویسان از آن استفاده میکنند آشنها خواهید شد.

شما کار با نرم افزار NotePad ++ و کدنویسی HTML را در این جلسه شروع خواهید کرد.
همراه ما در ادامه با این ویدئو آموزش HTML باشید.

توجه: حتما نکات مورد پوشش در آموزش ها را مورد امتحان قرار دهید. این موضوع قدرت یادگیری شما را دوچندان میکند. سعی کنید همیشه ویرایشگر متن خود را در هنگام مشاهده ویدیو ها باز نگاه دارید و به صورت آنی امتحان کنید!

مباحث این جلسه :

  • معرفی و آشنایی با تگ های HTML
  • تعیین خواص یک متن با استفاده از تگ های p ،b ، i و center

در صورت تمایل برای پرسش سوالات و وجود خطا های لفظی یا فنی در آموزش ها، آن ها را از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگزارید! ما از بازخورد های شما استفاده کرده و در جلسات بعدی مشکلاتمان را رفع خواهیم کرد.