درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس


این مطلب در تاریخ ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < معرفه ها < وردپرس" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس
افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرسReviewed by پوریا امجدزاده on Aug 25Rating: 4.0افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرسافزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس که به نام "افزونه پیشرفته پست مهمان (WP Guest Post Pro)" شناخته میشود، یک پلاگین تجاری قدرتمند کاملا ایرانی برای وردپرس

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس که به نام “افزونه پیشرفته پست مهمان (WP Guest Post Pro)” شناخته میشود، یک پلاگین تجاری قدرتمند کاملا ایرانی برای وردپرس میباشد که وبسایت های مقاله محور و سایت هایی که تمایل دارند کاربرانشان نویسنده هایشان نیز باشند شدیدا این امکان را فراهم میکند.

این پلاگین، یک سیستم پیشرفته و حرفه ای را با قابلیت هایی جدید و کاربردی در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آنها می توان به پشتیبانی از AJAX، ویرایشگر پیشرفته، سیستم تگ گذاری زیبا، لایه امنیتی گوگل ریکپچا، اطلاع رسانی از طریق ایمیل، ابزارک پیشخوان و… اشاره کرد. در این سیستم کاربر می تواند نوشته خود را با هر نوع وضعیت نوشته -که توسط شما تعیین شده- در سطح واسط کاربری ارسال کند و شما پس بررسی اولیه می توانید آن را تأیید و یا رد کنید. نوشته های مهمان حاوی اطلاعاتی همچون نام نویسنده، آدرس ایمیل، آدرس وبسایت، IP نویسنده، توانایی ها، عنوان نوشته، محتوا، بارگذاری تصویر، دسته بندی ها، برچسب ها و… هستند.

امکانات موجود در پیشخوان وردپرس

افزونه پست مهمان امکانات مختلفی را در بخش پیشخوان ارائه می کند که از جمله آنها می توان به پنل تنظیمات قدرتمند، ابزارک ویژه نمایش پست های مهمان و قابلیت فیلترگذاری با چندین متد مختلف اشاره کرد. پنل تنظیمات، آپشن های زیادی را پشتیبانی می کند که شامل تنظیمات مربوط به ویرایشگر نوشته، تنظیمات عمومی مثل فعال سازی کتابخانه ها، اطلاع رسانی از طریق ایمیل، فعال سازی گوگل ریکپچا، محدود کردن بارگذاری فایل ها و همچنین سفارشی سازی متن پیغام ها هستند. در ابزارک پیشخوان هم، می توانید آخرین پست های مهمان را به ترتیب مشاهده کرده و تغییرات لازم را در آنها اعمال کنید.

قابلیت های بخش پیشخوان

قابلیت های موجود در فرم ارسال نوشته

یکی از بخش های مهم و متمایز کننده افزونه پست مهمان، زیبایی بصری و امکاناتی است که در سمت واسط کاربری ارائه می دهد. از جمله این امکانات می توان به وجود فیلدهای مختلف اطلاعاتی، ویرایشگر قدرتمند و کامل با قابلیت آپلود تصویر (Drag & Drop)، سیستم تگ گذاری پیشرفته، پیشتیبانی از گوگل ریکپچا، قابلیت انتخاب چند دسته ای، سیستم جذاب نمایش پیغام ها و… اشاره کرد.

قابلیت های بخش واسط کاریری

ویژگی های موجود در پردازش ارسال ها

و اما مهمترین بخش مربوط به افزونه پست مهمان، سیستم پردازشی و اتفاقات مربوط به پشت پرده است. همانطور که قبلا هم اشاره شد، این افزونه به طور کامل از AJAX پشتیبانی می کند و تمامی پردازش ها بدون بارگذاری مجدد صفحه انجام می گیرند. در عین حال، با بهره گیری از متدهای استاندارد و کدنویسی دقیق، سرعت پردازش ها -با حفظ کامل امنیت- بسیار بالا بوده و در ظرف چندثانیه عملیات بررسی و ارسال انجام می شود و نتیجه به صورت پیغام خطا/موفقیت به کاربر اعلام می گردد. در همین حین، ذخیره اطلاعات متا (مثل IP کاربر، ایمیل، …) و همینطور ارسال اطلاع رسانی های ایمیل هم به صورت کاملا موازی انجام می گیرد و هیچ وقفه ای در زمان پردازش ایجاد نمی کنند.

ویژگی های پردازش نوشته ها

 

سایر ویژگی ها و امکانات این افزونه

پشتیبانی از بوت استرپ، سازگاری با سیستم های مختلف موبایل و تبلت، قابلیت توسعه آسان، امنیت چند لایه ای و جلوگیری از فعالیت اسپمرها، قابلیت استفاده در وردپرس فارسی و انگلیسی، پشتیبانی از شورت کد مخصوص جهت نمایش اطلاعات نویسنده و… همگی امکانات ویژه ای هستند که در نسخه فعلی پشتیبانی می شوند و لیست این قابلیت ها در آینده ای نزدیک، توسعه بسیاری خواهد داشت.

پیشنمایش ساده افزونه پست مهمان