درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس تجاری


این مطلب در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۵ در دسته "افزونه < افزونه ها < وردپرس" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس
افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس تجاریReviewed by مجید عابد on Jun 30Rating: 5.0افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرسبا استفاده از افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس شما به راحتی میتوانید مشخص کنید در هنگامی که سایت به حالت موبایل تغییر کرد چه قالبی ، چه متنی و یا چه منویی برای کاربر نمایش داده شود .

امروز میخواهیم افزونه کاربردی افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس را به شما معرفی کنیم . با استفاده از افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس شما به راحتی میتوانید مشخص کنید در هنگامی که سایت به حالت موبایل تغییر کرد چه قالبی ، چه متنی و یا چه منویی برای کاربر نمایش داده شود . با استفاده از این ویژگی میتوانید بر اساس مرورگر و نوع دستگاه استفاده شده توسط کاربر وضعیت را بررسی کنید . متن دلخواه متناسب با دستگاه کاربر را به وی نمایش دهید و یا حتی منو مخصوص موبایل را به ایشان نشان دهید !!

افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس

همچنین از ویژگی دیگر افزونه تغییر سایت به موبایل وردپرس میتوانیم به تغییر دامنه دادن در هنگام اتصال به موبایل اشاره کنیم . برای مثال به ساب دامین مخصوص موبایل هدایت شود .

میتوانید در ادامه این افزونه کاربردی وردپرس را از سایت ناز اسکین دانلود و استفاده کنید .

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2669