درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه خبرنامه mailchimp برای وردپرس


این مطلب در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
افزونه خبرنامه mailchimp برای وردپرس
افزونه خبرنامه mailchimp برای وردپرسReviewed by پوریا امجدزاده on Oct 5Rating: 5.0افزونه خبرنامه mailchimp برای وردپرسدانلود و معرفی افزونه خبرنامه mailchimp برای وردپرس با محیط فارسی

در این مطلب قصد معرفی یک افزونه خبرنامه برای وردپرس را داریم. افزونه خبرنامه MailChimp برای وردپرس، این امکان را به شما میدهد تا با محیطی فارسی و ترکیب سرویس قدرتمند MailChimp و وردپرس یک خبرنامه فوق العاده قدرتمند برای وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

اگر دنبال یک سیستم خبرنامه و پیام رسان خوب، ساده، پرطرافدار و محبوب هستید، باید افزونه MailChimp for WordPress رو روی سایت خودتون فعال کنید.

MailChimp for WordPress به شما اجازه میدهد تا یک فرم عضویت رو برای سایت خودتان درست کنید، فرم عضویتی که حداکثر کنترل رو روی آن میتوانید داشته باشید. پس از ایجاد فرم میتوانید با استفاده از کد کوتاه (shortcode) که افزونه در اختیارتان قرار میدهد آن را در هر کجا که تمایل داشته باشید نمایش دهید.

افزونه MailChimp یک گزارش کامل از عملکرد و آمار ایمیل ها درون پنل به شما میدهد، مانور شما را بسیار بالا میبرد و به شما حس داشتن یک خبرنامه خوب و هدیه میکند.

اگر هنوز مردد هستید که کدام افزونه و کدام سرویس برای خبرنامه در وردپرس بهترین است تردید نکنید. این افزونه ایی که به شما معرفی کردیم بدونه شک بهترین و به نقص ترین افزونه است که به صورت مرتب نیز بروز رسانی میشود.

دست به کار شوید؛ ابتدا در سرویس MailChimp عضو شوید و سپس افزونه را فعال کنید و از ارتباط مستقیم با کاربرانتان لذت ببرید.