درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv


این مطلب در تاریخ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در دسته "افزونه ها < پرستاشاپ" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv
افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csvReviewed by مجید عابد on Apr 24Rating: 4.5افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csvاین افزونه یکی از افزونه های تجاری در این زمینه میباشد که شما میتوانید افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv را به رایگان از سایت ناز اسکین دانلود و استفاده نمائید . همانطور که از نام افزونه پیداست این افزونه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از دسته های خود به صورت فایل csv خروجی بگیرید .

امروز بنا به درخواست کاربران محترم قصد معرفی افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv را برای شما عزیزان داریم ، تا کنون خیلی کم درباره ی سایر سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاهی به جز وردپرس صحبت کرده ایم و همین باعث شده است تا کاربران از ما بخواهند تا درباره سایر سیستم ها نیز صحبت کنیم . هدف ما از این به بعد این است که زمینه کاری و مطالب خود را فقط به سیستم وبلاگ رزبلاگ و یا وردپرس محدود نکنیم و امیدواریم که کاربران نیز از این مطلب استقبال نمایند .

همچنین در نظر داریم تا نظر سنجی هایی برای دانستن نظر کاربران در زمینه های متفاوت قرار دهیم .

افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ

خب میریم سراغ مطلب اصلی یعنی افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv که یکی از افزونه های کاربردی پرستاشاپ میباشد که مطمئنا بسیار طرفدار خواهد داشت ، این افزونه یکی از افزونه های تجاری در این زمینه میباشد که شما میتوانید افزونه خروجی گرفتن دسته ها در پرستاشاپ با فرمت csv را به رایگان از سایت ناز اسکین دانلود و استفاده نمائید . همانطور که از نام افزونه پیداست این افزونه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از دسته های خود به صورت فایل csv خروجی بگیرید .

طبق گفته سازنده این افزونه ، افزونه با نسخه های زیر از پرستاشاپ سازگاری دارد :

PrestaShop 1.6.0.x و PrestaShop 1.5.x

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2649