درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه صفحه ساز Visual Composer برای وردپرس نسخه ۴٫۷


این مطلب در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
افزونه صفحه ساز Visual Composer
افزونه صفحه ساز Visual Composer برای وردپرس نسخه ۴٫۷Reviewed by امیرحسام on Sep 6Rating: 5.0افزونه صفحه ساز Visual Composer برای وردپرس نسخه 4.7دانلود افزونه صفحه ساز Visual Composer برای وردپرس نسخه 4.7 - Visual Composer یک افزونه تجاری است که با آن قادرید هر تعداد برگه میخواهید برای خود درست کنید.

در این ساعت از ناز اسکین برای شما افزونه ای کار آمد رو آماده کرده ایم که ممکن است به کار شما بیاد پس با ما همراه باشید. Visual Composer نام یک افزونه تجاری وردپرس است که با آن شما قادر خواهید بود هر تعداد برگه را که دوست دارید بسازید اما تفاوت آن اینجاست که شما میتوانید رنگ و بویی تازه به برگه های خود بدهید و کارهای جالبی با برگه ها انجام دهید.

در حال حاضر این افزونه قدرتمند ترین افزونه برای ساخت صفحات سایت وردپرسی شما میباشد که به سبب آن شما میتوانید در محیطی کاملا گرافیکی به چیدمان سایت خود بپردازید اگر نوع طراحی قالب شما به گونه ای است که باید در بسیاری از قسمت ها از شورتکد ها استفاده کنید که بسیار کار زمان بری است پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده کنید، شمارو شگفت زده میکند!!

ویژگی ها

  • آیکون ها: شما میتوانید از این نوع المان ها در ساخت هر برگه استفاده کنید (فونت آیکون، آیکون تصویری و یا استفاده از هر دو آنها یا میتوانید با استفاده از گرید بندی مقدار زیاد از آیکون ها و لوگو ها را در یه برگه به نمایش در بیاورید. (این قابلیت اغلب برای شرکت ها و تیم های طراحی و کدنویسی مناسب است)
  • باکس مشخصات: در این باکس میتوان مشخصات سایت، مشخصات شخصی و یا هر چیز دیگر که بخشی از شما و یا کار شما را توصیف میکند قرار دهید.(در وبلاگ ها بخصوص رزبلاگ نیز این امکانات وجود دارد)
  • لیست مشخصات: لیستی که میتوان مشخصات محصولات، کارها، و یا هر چیز دیگر را داخلش قرار داد.
  • شمارنده: با استفاده از این المان میتوانید یک شمارنده زمان را بصورت استاتیک یا داینامیک به نمایش در بیارید.
  • پاپ آپ باکس: شما میتوانید با استفاده از این افزونه یک یا چندین پاپ را در سایت به نمایش در آورده و به راحتی هر پاپ آپ را ویرایش کنید.
  • خط الزمان (TimeLine): تایم لاین یک بخشی در شبکه های اجتماعی هست که شما میتوانید مطالب خود را در انجا به اشتراک گذاشته تا دیگران نیز از آن بهره مند شوند، با استفاده از این بخش میتوان از استایل دهی همانند سایت تایم لاین شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

پس زمینه های مختلف

شما میتوانید که پس زمینه سایت خود را تغییر داده و از بک گراند هایی مانند {

fixed image background : بک گراند ثابت

Vertical & Horizontal Parallax : بک گراند متحرک ( عمودی و افقی ) پارالاکس

Hover Parallax : بک گراند متحرک ( حرکت با حرکت موس )

Video Background : پخش ویدئو در بک گراند سایت

Multilayer Hover Parallax : ساحت بک گراند ۳ بعدی یا چند گانه

} استفاده کنید.

این افزونه آنقدر قابلیت های زیادی دارد که نمیشود همهء آنها را در یک روز نوشت.

 

پ.ن: پیشنهاد میشود این افزونه را دانلود کنید و خودتون بررسی کنید. قابلیت های فوق العاده این افزونه هیچ کس را پشیمان نمیکند.