درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای – اختصاصی ناز اسکین


این مطلب در تاریخ ۰۸ آذر ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای
افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای - اختصاصی ناز اسکینReviewed by مجید عابد on Nov 29Rating: 4.0افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرسبا افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای شما به راحتی میتوانید قسمتی برای مدیریت پروژه های خود یا در حقیقت CRM داشته باشید

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در سایت ناز اسکین ، امروز قصد معرفی افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای را برای شما کاربران و دوستان عزیز داریم ، نام اصلی این افزونه  CQPIM WordPress Project Management Plugin میباشد که در سایت تم فارست با مبلغ ۳۶ دلار به فروش میرسد ، با استفاده از این افزونه کاربردی میتوانید پروژه های خود را در وردپرس به آسانی مدیریت کنید . نسخه ی منتشر شده در این مطلب ۲٫۷٫۵ میباشد . با همدیگر درباره ی امکانات این افزونه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد :

افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای

امکانات کلی افزونه :

داشبود مشتری

مدیریت مشتری

مدیریت هزینه ها و نظرات

مدیریت پروژه ها

مدیریت وظایف

مدیریت فاکتورها

تایمر وظایف

اعضای تیم

دارای بخش تیکت پشتیبانی

فرم نظرات

و بسیاری امکانات دیگر

پیش نیازهای افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای :

  • PHP 5.3+
  • Apache یا  Nginx
  • کار کردن WP-Cron
  • cURL (نصب شده و در حال کار)
  • وردپرس ۴ و یا بالاتر
  • یک قالب خوب و کد نویسی شده با کد های استاندارد وردپرس

توجه : بعضی از هاست ها دسترسی به کرون وردپرس یا curl رو میبندند ، قبل از نصب افزونه باید از هاستینگ خودتان این موضوع رو جویا شوید ، سپس افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای را نصب کنید .

این افزونه در ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شده است و تا کنون به صورت منظم چندین آپدیت را ارائه داده است . سایت ناز اسکین همیشه سعی میکند بهترین ها را برای شما انتخااب کند ، درست است که دیر به دیر سایت را به روز رسانی میکنیم اما ، سایت را با مطالب مفید از جمله این مطلب افزونه مدیریت پروژه وردپرس حرفه ای به روز رسانی خواهیم کرد ، منتظر مطالب جدید سایت ناز اسکین باشید . بهترین ها را برای شما آرزو مندیم ، همچنین خوشحال میشویم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق نظرات سایت با ما در ارتباط بگذارید .

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2506