درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلف


این مطلب در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ در دسته "افزونه ها" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


پی پکس
افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلفReviewed by مجید عابد on Apr 30Rating: 5.0افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلف

میشود به جرات گفت برای ۹۹ درصد استفاده کاربران ایرانی افزونه برنامه نویسی و آماده شده است . در صورتی که میخواهید برای یک سیستم پرداخت شخصی و اختصاصی برنامه نویسی کنید میتوانید از راهنمای اتصال و نمونه کد قرار داده شده در سایت پی پکس استفاده کنید .

افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلف

وردپرس دارای سه نوع سیستم فروشگاهی میباشد . ووکامرس ، Easy Digital Download و Paid Downloads که با کلیک بر روی نام هر کدام میتوانید افزونه های مربوط به این افزونه های فروشگاهی را دانلود و استفاده کنید .

سیستم مدیریت محتوای جوملا دارای یک افزونه فروشگاهی قوی در رده خود به نام ویرچو مارت است که پی پکس ماژول پرداخت مربوط به این افزونه را نیز برنامه نویسی کرده است .

به سراغ سیستم های فروشگاهی میرویم . جایی که اکثر سایت های ایرانی از آنها استفاده میکنند . سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ نیز سیستم دیگری است که پی پکس با افتخار افزونه مربوط به این سیستم فروشگاه ساز را ارائه کرده است .

در سوی دیگر اپن کارت وجود دارد . این سیستم دارای ۲ نسخه متفاوت است که به دلیل ساختار جدا افزونه های پی پکس برای این سیستم فروشگاهی در دو نسخه اپن کارت ۱٫۵ و اپن کارت ۲ میباشد .

لازم به ذکر هست که در صورتی که بر روی نام هر کدام از سیستم ها کلیک کنید فایل افزونه مربوط به اون رو میتونید دانلود کنید . البته در پایان مطلب لینک مربوط به صفحه دانلود افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلف قرار میگیره که میتونید آنها را به صورت یکجا مشاهده کنید .

سیستم دیگر فروشگاهی که در ایران در حال استفاده میباشد توماتوکارت است . اگر شما از سیستم های فروش اکانت های مجازی استفاده میکنید احتمالا با نام Virtual Freer و CardStore آشنایی دارید که پی پکس همچنین برای این دو سیستم نیز افزونه درگاه پرداخت خود را آماده کرده است .

افرادی که هاست ، سرور مجازی و محصولات مشابه به این را میفروشند احتمالا نام WHMCS را شنیده اند . جالب است بدانید پی پکس برای این سیستم هم ماژول درگاه پرداخت دارد !

اگر شما با انجمن ساز ها کار میکنید افزونه های vbulletin 4 paid subscription مربوط به انجمن ساز ویبولیتن ، IPB و IP Nexus برای شما جالب باشد .

در پایان اگر از افزونه حق عضویت مربوط به جوملا استفاده میکنید میتوانید از افزونه پرداخت RSMembership مربوط به پی پکس استفاده کنید .

به جهت اهمیت موضوع دوباره خدمت شما عرض میکنم که با کلیک بر روی نام هر سیستم میتوانید افزونه مربوط به آن را به صورت فایل فشرده دانلود کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید لینک صفحه افزونه های پی پکس برای سیستم های مختلف در پایان همین مطلب آمده که میتوانید تمامی افزونه ها را در یک صفحه مشاهده کنید .

همچنین اگر افزونه خاصی مد نظرتون هست میتونید در صفحه تماس با ما در سایت پی پکس درخواست بدید تا جهت استفاده آماده و برای دانلود قرار داده شود .

ممنونم از همراهی شما عزیزان .