درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat وردپرس


این مطلب در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۳ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat وردپرس
افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat وردپرسReviewed by پوریا امجدزاده on Jan 14Rating: 4.0افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat وردپرس

در این مطلب قصد معرفی افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat را داریم. با استفاده از افزونه پشتیبانی آنلاین visual chat قادر خواهید بود یک سیستم پشیبانی آنلاین درون وردپرس خود ایجاد کنید، البته همینجا تمام نمیشود بلکه این امکان را دارد که کاربران را از طریق وب راهنمایی کنید! یعنی بتوانید به صورت ظاهری المان ها را به آنها نشان دهید، دقیقا نشان دهید که کجا باید کلیک کنند و …

این افزونه کاملا با Ajax کار میکند، و پیام های شما بدون وقفه و رفرش صفحه به دست کاربرتان میرسد، همچنین طراحی این افزونه فلت و مدرن است و باب میل بسیاری از کاربران.

در این افزونه پشتیبانی آنلاین شما میتوانید دقیقا ببینید که کاربر در چه صفحه ای است و در صورت اجازه او ، به او دقیقا نشان دهید که چکار باید بکند.

این افزونه برای سیستم وردپرس در codecanyon ، به مبلغ ۲۱$ به فروش میرسد و میتوانید به صورت رایگان از نازاسکین دریافت نمایید.