درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه گالری پرستاشاپ – UNITE GALLERY


این مطلب در تاریخ ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ در دسته "افزونه ها < پرستاشاپ" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


افزونه گالری پرستاشاپ
افزونه گالری پرستاشاپ - UNITE GALLERYReviewed by مجید عابد on May 25Rating: 4.5افزونه گالری پرستاشاپبا استفاده از افزونه گالری پرستاشاپ با نام اصلی UNITE GALLERY نسخه 1.4.4 شما میتوانید در سایت فروشگاهی خود با پرستاشاپ یک گالری ایجاد کنید . افزونه گالری پرستاشاپ یک افزونه و گالری چند منظوره برای سایت شما میباشد که میتواند به عنوان گالری ویدیویی نیز استفاده شود .

امروز در خدمت شما هستیم با افزونه گالری پرستاشاپ ، در امسال اگر اشتباه نکنم این دومین افزونه پرستاشاپ میباشد که منتشر میکنیم و امیدواریم مانند افزونه منتشر شده قبلی ، این نیز برای شما کاربردی باشد .

با استفاده از افزونه گالری پرستاشاپ با نام اصلی UNITE GALLERY نسخه ۱٫۴٫۴ شما میتوانید در سایت فروشگاهی خود با پرستاشاپ یک گالری ایجاد کنید . افزونه گالری پرستاشاپ یک افزونه و گالری چند منظوره برای سایت شما میباشد که میتواند به عنوان گالری ویدیویی نیز استفاده شود . در ادامه به ویژگی های اصلی این افزونه اشاره خواهیم کرد :

ویژگی های افزونه گالری پرستاشاپ

  • دارای ۹ قالب گالری
  • طراحی ریسپانسیو و مناسب برای استفاده با موبایل
  • استفاده آسان برای مدیر
  • قالب گالری ویدیویی شبکه های اجتماعی
  • پخش ویدیو های یوتیوب – vimeo – اچ تی ام ال ۵ و wistia
  • قابلیت بزرگنمایی با لمس کاربر
  • دارای گزینه های متفاوت جهت سفارشی سازی
  • و …

شما اکنون میتوانید افزونه گالری پرستاشاپ را در پایین مطلب دانلود کنید .

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2662