درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

افزونه ی شبکه های اجتماعی وردپرس – ناز اسکین


این مطلب در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


افزونه ی شبکه های اجتماعی وردپرس
افزونه ی شبکه های اجتماعی وردپرس - ناز اسکینReviewed by مجید عابد on Nov 9Rating: 4.5افزونه ی شبکه های اجتماعی برای وردپرسنمایش مطالب شبکه های اجتماعی متفاوت در وب سایت وردپرسی به صورت زنده و ریسپانسیو . با این افزونه شما قادر خواهید بود مطالب شبکه های اجتماعی مربوط به خود را در سایت وردپرسی خودتان نمایش دهید.

افزونه ی شبکه های اجتماعی وردپرس

در این مطلب از سایت قصد قراردادن افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس را برای شما دوستان عزیز داریم . با استفاده از این افزونه میتوانید تمامی شبکه های اجتماعی را در سایتتان نمایش دهید ، تمامی شبکه ها در این افزونه وجود دارند و نام افزونه Flow-Flow میباشد .

افزونه ی Flow-Flow نام افزونه ای تجاری است که به شما امکان نمایش مطلب شبکه های اجتماعی را در یک ظاهر بسیار زیبا در سایت شما میدهد . این افزونه به صورت ریسپانسیو میباشد و قابلیت جستجوی زنده را برای سایت شما قرآهم می آورد . به عنوان مثال اگر شما ۵ صفحه ی فیسبوک و یا ۳ صفحه ی توئیتر داشته باشید آنها را در یک جدول بندی بسیار زیبا و ریسپانسیو برای شما به نمایش قرار میدهد .

این افزونه آخرین نسخه از افزونه ی شبکه های اجتماعی وردپرس میباشد که به صورت رایگان توسط سایت ناز اسکین منتشر شده است .

 

 

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2482