درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

دانلود افزونه سوپر فرم وردپرس – ناز اسکین


این مطلب در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


دانلود افزونه سوپر فرم وردپرس
دانلود افزونه سوپر فرم وردپرس - ناز اسکینReviewed by مجید عابد on Jan 31Rating: 4.0دانلود افزونه سوپر فرم وردپرسافزونه سوپر فرم وردپرس یکی از افزونه های تجاری در زمینه ساخت فرم وردپرس میباشد . این افزونه بسیار کاربر پسند میباشد . با گزینه های نامحدود که میتوانید در فرم های خود به کار ببرید .

افزونه سوپر فرم وردپرس یکی از افزونه های تجاری در زمینه ساخت فرم وردپرس میباشد . این افزونه بسیار کاربر پسند میباشد . با گزینه های نامحدود که میتوانید در فرم های خود به کار ببرید . این فرم ها بسیار زیبا به صورت گرافیکی طراحی میشود . شما با استفاده از افزونه سوپر فرم وردپرس هر نوع غرمی که بخواهید طراحی و آماده کنید و در وب سایت خود استفاده کنید . امکان شرط گذاری بر روی فیلد ها ، فرمول های ریاضی و تنظیمات مختلف وجود خواهد داشت .

به شما پیشنهاد میشود از افزونه سوپر فرم وردپرس در ساختن فرم های وردپرسی خود استفاده کنید .

دانلود افزونه سوپر فرم وردپرس

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2570