درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

دانلود فروشگاه ساز مجنتو فارسی نسخه ۱٫۹٫۲٫۴


این مطلب در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ در دسته "اسکریپت < کاربردی" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


دانلود فروشگاه ساز مجنتو فارسی نسخه 1.9.2.4
دانلود فروشگاه ساز مجنتو فارسی نسخه ۱٫۹٫۲٫۴Reviewed by مجید عابد on Feb 25Rating: 5.0فروشگاه ساز مجنتواسکریپت فروشگاه ساز مجنتو یکی از بهترین سیستم های فروشگاه ساز و در واقع بر اساس آخرین آمار جهانی بهترین اسکریپت فروشگاه ساز دنیا میباشد ، این سیستم در سه نوع Community , Enterprise و Special عرضه شده است .

اسکریپت فروشگاه ساز مجنتو یکی از بهترین سیستم های فروشگاه ساز و در واقع بر اساس آخرین آمار جهانی بهترین اسکریپت فروشگاه ساز دنیا میباشد ، این سیستم در سه نوع Community , Enterprise و Special عرضه شده است . نسخه community رایگان بوده و دارای دو نوع نسخه متفاوت ۱٫۹٫۲٫۴ و ۲٫۰٫۲ میباشد که باز هم در حال حاضر از نسخه ۱٫۹ استفاده میشود . فروشگاه ساز مجنتو به دلیل رایگان و کد باز بودن قابلیت انعطاف پذیری بالا داشته و در زمان شناسایی باگ های متفاوت برای آن نسخه های جدید و یا بسته های امنیتی منتشر میشود . تعداد پشتیبانی این سیستم فروشگاهی در ایران کم بوده و یکی از تیم های پشتیبانی کننده ی فروشگاه ساز مجنتو ، پرشین مجنتو نام دارد .

فروشگاه ساز مجنتو از لحاظ امکانات اولیه ، قدرت ، سئو و امنیت نسبت به سایر سیستم های فروشگاهی حرف اول را میزند و باعث شده نظرات زیادی را در داخل و خارج از کشور متوجه خود کند . اخیرا نسخه ۱٫۹٫۲٫۴ مجنتو توسط تیم اصلی مجنتو ارائه و گروه پرشین مجنتو آن را فارسی سازی کرده و در اختیار ما قرار داده است .

از ویژگی های دیگر فروشگاه ساز مجنتو میتوان به چند فروشگاهه شدن اشاره کرد ، که در ابتدا به شما امکان داده میشود تا بر اساس انواع مختلف محصول و برند های خود تقسیم کرده و سپس محصولات خود را در فروشگاه های متفاوت ایجاد کنید اما همگی تحت نظر یک فروشگاه مرکزی باشند .

ویژگی های فروشگاه ساز مجنتو :

  • امکان چند فروشگاهه بودن
  • دارا بودن ویژگی های داخلی بیشتر نسبت به سایر سیستم های فروشگاهی
  • پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
  • امنیت بالا
  • سئو بسیار خوب به صورت پایه
  • مدیریت کامل
  • امکان اضافه کردن انواع محصولات ( مجازی ، ساده ، قابل پیکربندی ، دانلودی )
  • و بسیاری امکانات دیگر

در صورتی که سئوالی در مورد نحوه ی کار با فروشگاه ساز مجنتو داشته باشید میتوانید از انجمن پشتیبانی فارسی این اسکریپت در ایران کمک بگیرید .