درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

دانلود قالب timex – نوع Coming Soon HTML


این مطلب در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۴ در دسته "قالب HTML < قالب آماده" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


دانلود قالب timex - نوع Coming Soon HTML
دانلود قالب timex - نوع Coming Soon HTMLReviewed by مجید عابد on Dec 21Rating: 4.0دانلود قالب timexدر بعضی وقتها نیاز دارید تا برای مدتی سایت خود را از دسترس خارج کنید اما چگونه به کاربران خود اطلاع دهید که سایتتان از دسترس خارج شده است ؟ ما امروز برای شما مطلبی با نام دانلود قالب timex از نوع Coming Soon HTML میباشد ، با استفاده از این قالب که ساختار اچ تی ام ال نیز دارد شما میتوانید صفحه ای در ابتدای سایت خود را با مضمون به زودی باز میگردیم بگذارید.

در بعضی وقتها نیاز دارید تا برای مدتی سایت خود را از دسترس خارج کنید اما چگونه به کاربران خود اطلاع دهید که سایتتان از دسترس خارج شده است ؟ ما امروز برای شما مطلبی با نام دانلود قالب timex از نوع Coming Soon HTML میباشد ، با استفاده از این قالب که ساختار اچ تی ام ال نیز دارد شما میتوانید صفحه ای در ابتدای سایت خود را با مضمون به زودی باز میگردیم بگذارید، قالب timex یک قالب با طراحی سازگاری ریسپانسیو به صورت تک صفحه ای میباشد .

دانلود قالب timex – نوع Coming Soon HTML

حجم فایل ۸ مگابایت میباشد که شامل فایل های متنوعی میباشد .

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2531