درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

دانلود نرم افزار icons8 برای ویندوز


این مطلب در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ در دسته "آیکون < گرافیک < معرفه ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
دانلود نرم افزار icons8 برای ویندوز
دانلود نرم افزار icons8 برای ویندوزReviewed by پوریا امجدزاده on Sep 18Rating: 5.0دانلود نرم افزار icons8 برای ویندوز

در این مطلب قصد معرفی نرم افزار icons8 را داریم. icons8 مناسب برای افرادیست که در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند. با icons8 به بانکی با بیش از ۱۶۰۰۰ آیکون فلت رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد. کمتر از ۱۰ ثانیه آیکون مورد نظر خود را با سایز و رنگ دلخواه خودتون بدست آورید.

با استفاده از نرم افزار icons8 دیگر نیازی نیست درون سایت ها به دنبال آیکون مد نظر خود بگردید. Icons8 شما را متصل به بانک آیکون خود میکند و شما میتوانید با توجه به نیازتون آیکون مورد نظر را انتخاب کرده، تغییر رنگ داده و دریافت نمایید. آیکون های موجود در این برنامه دسته بندی شده اند و شما میتوانید یک رابط کاربری خاص را برای خود برگزیده و آیکون های مورد نیاز را از آن رابط کاربری استفاده نمایید.
رابط های کاربری همچون Windows10 ، Windows8، IOS9، Android و…
مسلما اگر طراح و گرافیست وب هستید این نرم افزار شما را شگفت زده خواهد کرد.

نرم افزار icons8 برای ویندوز و مک آماده شده است که میتوانید از وبسایت مرجع نسخه مک را نیز دانلود کنید.
در حال حاظر (۱۸/۱۰/۲۰۱۵) جدیدترین نسخه از نرم افزار ۴٫۴٫۲ میباشد که برای شما در وبسایت نازاسکین قرار داده شده است. برای دریافت به روزرسانی ها میتوانید با عضویت در وبسایت Icons8 جدیدترین نسخه را دریافت نمایید.