درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲ – ناز اسکین


این مطلب در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ در دسته "اسکریپت < سایت ساز" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲
دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲ - ناز اسکینReviewed by مجید عابد on Mar 13Rating: 5.0دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲سیستم وردپرس یکی از بهترین و قابل انعطاف ترین سیستم های مدیریت محتوا در بین سایر سیستم های هم رده میباشد که بیشترین استفاده را نیز در بین صاحبان سایت را شامل میشود .

امروز مطلبی با عنوان وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲ را برای شما آماده کرده ایم که در حال حاضر آخرین نسخه از سیستم وردپرس به شمار میرود . اگر شما با سیستم وردپرس آشنایی ندارید فقط کافی است در اینترنت عبارت وردپرس فارسی را جستجو کنید ، با این کار هزاران سایت با همین عنوان و توضیحات برای شما به نمایش در خواهد آمد . سیستم وردپرس یکی از بهترین و قابل انعطاف ترین سیستم های مدیریت محتوا در بین سایر سیستم های هم رده میباشد که بیشترین استفاده را نیز در بین صاحبان سایت را شامل میشود . همچنین نقش وردپرس فارسی در ایران بسیار به چشم می آید و میتوان به جرات فردی را مشاهده کرد که صاحب سایت باشد اما با وردپرس و وردپرس فارسی آشنایی نداشته باشد و یا حداقل یک بار سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بالا نیاورده باشد .

وردپرس نیز مانند سایر سیستم ها به مدت دوره ای یک نسخه بروز رسانی از خود را منتشر میکند که شامل رفع مشکلات امنیتی نسخه های قبل میباشد ، در نسخه ۴٫۴٫۲ از وردپرس و وردپرس فارسی ما شاهد رفع یک مشکل امنیتی جدی بوده ایم که حتما به شما توصیه میکنیم اگر دارای سایت وردپرسی میباشید حتما نسخه ی وردپرس خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید .

دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۴٫۲

شما میتوانید این نسخه از وردپرس را که در حال حاضر آخرین نسخه ی این سیستم مدیریت محتوا و از همه مهمتر به صورت فارسی میباشد را به رایگان از قسمت پایین این مطلب دانلود نمائید .

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2625