درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیو


این مطلب در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ در دسته "قالب HTML < قالب آماده" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیو
صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیوReviewed by مجید عابد on Apr 6Rating: 5.0صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیواگر برای سایت خود به دنبال صفحه coming soon میگردید ما برای شما یک پک 6 تایی از صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیو آماده کرده ایم . این پک دارای طرح های زیبا و جذاب میباشد .

اگر برای سایت خود به دنبال صفحه coming soon میگردید ما برای شما یک پک ۶ تایی از صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیو آماده کرده ایم . این پک دارای طرح های زیبا و جذاب میباشد . پک UkieBoy یک پک انیمیشی مربوط به صفحه ی coming soon میباشد که به صورت کاملا ریسپانسیو و با قسمت های مختلف مانند اشتراک خبرنامه ، درباره ما ، تماس با ما و شمارش معکوس راه اندازی سایت طراحی و آماده ی استفاده شده است و هم اکنون شما میتوانید این پک را به همراه مستندات کامل آن از سایت ناز اسکین به صورت رایگان دانلود کنید .

صفحه coming soon در طرح های جذاب و ریسپانسیو

این پک با تکنولوژی Html5 و CSS3 طراحی شده است . همچنین وجود مستندات به همراه این پک کار شما را برای سفارشی سازی راحت تر کرده است .

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=2639