درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

فلت چیست؟


این مطلب در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ در دسته "آموزش < آموزش CSS < آموزش گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
فلت چیست؟
فلت چیست؟Reviewed by پوریا امجدزاده on Aug 14Rating: 5.0فلت چیست؟

فلت چیست؟ آیا این سئوال برای شما هم پیش آمده است؟ طراحی فلت (Flat design) یک سبک جدید در طراحی مبتی بر ساده گرایی میباشد که با ورود رابط کاربری مترو ایدهء آن شکل گرفت.
به زبان ساده تر بگوییم طراحی فلت چیست؟ بگذارید در یک جمله خلاصه کنیم؛ طراحی فلت یعنی ساده گرایی و خلاقیت در رنگ ها…

در حال حاضر در واسط‌های گرافیکی کاربر گوناگونی در وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های وب مورد استفاده قرار گرفته است و محبوبیت آن به صورت روز افزون در حال افزایش است.

قوانینی وجود دارد که شما برای اینکه بتوانید اسم طراحی خودتون رو فلت بذارید باید از آنها پیروی کنید:

تا اینجای کار فهمیدید که فلت چیست و حالا نوبت به کدنویسی فلت در وبسایت های میشود.

در کدنویسی فلت شما باید ۱۰۰ درصد مسلط بر CSS کار کنید و در استفاده از رنگ ها خلاقیت به خرج بدید. طراحی فلت باید زنده و جذاب باشد و در عین حال ساده و نه خیلی پیچیده مثلا برای طراحی یک هدر سایت فقط کافیست رنگ ها رو در ذهن خودتون مجسم کنید و از ترکیبشان یک ایده قوی ایجاد کنید. فلت یعنی طراحی با رنگ دقیقا مانند رنگ کاری ساختمانی شما هم باید با استفاده از رنگ های مختلف به ایده نگری بپردازید این نوع طراحی بخاطره ساده بودن دارای سرعت لود بالایی هستش که بخاطره همین مورد محبوبیت بالایی قرار گرفته است…

یک نکته را در کدنویسی فلت همیشه و همیشه در نظر داشته باشید و آن این است که باید از CSS حداکثر استفاده را نمایید به جای تصویر. حداقل ۹۵% از کار شما را باید CSS تشکیل دهد.

 

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=741