درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

قالب فروشگاهی برای رزبلاگ


این مطلب در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ در دسته "رزبلاگ < فروشگاه ساز < قالب ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
قالب فروشگاهی برای رزبلاگ
قالب فروشگاهی برای رزبلاگReviewed by پوریا امجدزاده on Apr 8Rating: 4.5قالب فروشگاهی برای رزبلاگ

سلامی به مثل روز های بهاری؛ در این مطلب قالب فروشگاهی برای رزبلاگ را برای شما آماده کردیم که از قابلیت های بالایی برخوردار است. این روزها تجارت از فروشگاه های اینترنتی رونق بسیاری پیداکرده اند و کاربران رزبلاگ از تجارت بی بهره نیستند.

این قالب فروشگاهی برای رزبلاگ از پایه طبق علوم HTML5 و CSS3 توسط نازاسکین برای شما عزیزان کدنویسی شده است و قابلیت این را دارد که به تمام سایز ها واکنش نشان دهد. قالب فروشگاهی برای رزبلاگ و فروشگاه های رزبلاگی یک انتخاب عالی میتواند باشد.

احتمال این هست ایراداتی در قالب وجود داشته باشد چون من به دلیل نداشتن فروشگاه رزبلاگ، قادر به بررسی نبودم؛ اگر ایرادی بود به بزرگی خودتون ببخشید و اطلاع بدید تا سریعا رفع شود.

** بنا به درخواست مدیریت محترم وبسایت گونیا ، قالب حذف گردید **

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=1747