درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

قالب فلوئنت انجمن برای رزبلاگ


این مطلب در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ در دسته "انجمن ساز < رزبلاگ < قالب ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
قالب فلوئنت انجمن برای رزبلاگ
قالب فلوئنت انجمن برای رزبلاگReviewed by پوریا امجدزاده on Oct 14Rating: 4.0قالب فلوئنت انجمن برای رزبلاگفلوئنت نام یک قالب انجمن برای رزبلاگ میباشد که از ویبولتین به رزبلاگ بازگردانی شده است.

ضمن تبریک ولایت امیرمومنان در خدمت شما هستیم با یک قالب انجمن برای رزبلاگ. فلوئنت نام یک قالب انجمن برای رزبلاگ میباشد که توسط تیم همیار برای ویبولتین طراحی و کدنویسی گشته و پس از آن به رزبلاگ بازگردانی شده است.

قالب فلئونت به صورت Fulid کدنویسی شده است که این امکان را به کاربران میدهد که با هر سایز از صفحه نمایش هستند قالب اندازه صفحه باشد. قالب فلوئنت که شما استفاده خواهید کرد حاصل ۵ روز زحمت است و حذف لینک نازاسکین کاملا حرام و به دور از انسانیت میباشد.