درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

قالب لایه باز موبایل یاب


این مطلب در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در دسته "قالب آماده < گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
قالب لایه باز موبایل یاب
قالب لایه باز موبایل یابReviewed by پوریا امجدزاده on Apr 15Rating: 3.5قالب لایه باز موبایل یابقالب لایه باز موبایل یاب برای سایت های موبایل طراحی شده است و میتوان با بهره گیری از رابط کاربری فلت موجب میشود در کدنویسی سرعت لود بالایی داشته باشید

با سلام و خسته نباشید, در این مطلب قالب لایه باز موبایل یاب را برای شما عزیزان آماده کرده و قرار داده اییم که امیدواریم استفاده لازم را ببرید. قالب لایه باز موبایل یاب برای سایت های موبایل طراحی شده است و میتوان با بهره گیری از رابط کاربری فلت موجب میشود در کدنویسی سرعت لود بالایی داشته باشید. در ادامه میتوانید این قالب لایه باز را از نازاسکین دریافت نمایید. موبایل یاب برای اولین در فضای مجازی توسط نازاسکین انتشار داده شده است.

برخی از ویژگی های قالب عبارتند از:

  • استفاده از رنگ های شاد
  • رابط کاربری فلت در طراحی
  • حجم پایین قالب
  • کدنویسی آسان
  • شیک و کاربرپسند
  • دسته بندی شده به بخش های مختلف در فتوشاپ