درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

قالب موزیک ملودی برای رزبلاگ


این مطلب در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ در دسته "رزبلاگ < صفحه اصلی < قالب ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
قالب موزیک برای رزبلاگ
قالب موزیک ملودی برای رزبلاگReviewed by پوریا امجدزاده on Jun 9Rating: 5.0قالب موزیک ملودی برای رزبلاگدر این مطلب، یک قالب موزیک برای رزبلاگ با نام ملودی را به درخواست یکی از برای شما عزیزان آماده کرده و قرار داده اییم.

سـلام, امیدوارم که سالم و سرحال باشید. در این مطلب،در این مطلب، یک قالب موزیک برای رزبلاگ با نام ملودی را به درخواست یکی از کاربران عزیز که توسط محسن عامری عزیز طراحی و توسط علیرضا آروین عزیز کدنویسی و برنامه نویسی به وردپرس شده است را برای شما از پایه بازنویسی و به رزبلاگ ترجمه کردم. قالب از زیبایی خاصی برخواردار است و با رنگ بندی های گرم طراحی شده است به علاوه کدنویسی استاندارد و ۹۰% کدشدن با CSS و HTML5 میتواند گزینه مناسب و عالی ایی برای وب هایی با موضوع موزیک بر روی رزبلاگ باشد.

برخی از مزایای قالب:

  • کدنویسی استاندارد با تایید W3E
  • به کارگیری علم HTML5 و CSS3
  • رنگبندی گرم و دوستانه
  • سئوی نسبتا مناسب
  • سرعت لود بالا
  • پشتیبانی کامل از تگ های رزبلاگ

قالب ملودی از بلوک های دلخواه پشتیبانی میکند. برای تنظیم آنها به مسیر “پنل رزبلاگ>امکانات دیگر>تنظیم بلوک های دلخواه” رفته و مقدار ها را به دلخواه ویرایش نمایید.

کاربران عزیز و محترم نازاسکین، برای کدنوسی و ترجمه این قالب ۲ روز زحمت کشیده شده است و حذف کپی رایت خلاف قوانین انسانی میباشد. لطفا دلگرمی ما باشید
حذف بنر مترجم تا قبل از ۱ ماه، حرام است. اگر حرام خواری در خون شما رواج دارد بنر را تا قبل از موقع حذف نمایید
درآخر اگر مشکلی در قالب بود اطلاع بدید تا در اسرع وقت رفع شود :-)