درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

مجموعه آیکون فلت کاملون


این مطلب در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دسته "آیکون < گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
مجموعه آیکون فلت کاملون
مجموعه آیکون فلت کاملونReviewed by پوریا امجدزاده on May 13Rating: 5.0مجموعه آیکون فلت کاملوندر این مطلب برای کابران عزیز مجموعه آیکون فلت کاملون را آماده کردم که برای طراحان وب بسیار کارآمد خواهد بود

سلامی تابستانی. در این مطلب برای کابران عزیز مجموعه آیکون فلت کاملون را آماده کردم که میدونم برای خیلی ها کار آمد خواهد بود به خصوص طراحان وب. این مجموعه آیکون فلت در دو نسخه طراحی و آماده شده است که نسخه ای ۱۲۰ تایی آن به صورت رایگان انتشار داده شده و نسخه ۱۵۰۰ تایی آن با مبلغ ۶۷$ به فروش میرسد.

نسخه رایگان مجموعه آیکون فلت کاملون خود نیز از ۳ مود رنگی مختلف طراحی و آماده شده است که ما برای شما عزیزان مود رنگی MultiColor را قرار داده ایم. برای دریافت کامل مود ها میتونید به وبسایت مرجع که در پایین مقاله لینک داده شده است رجوع کنید.