درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

معرفی افزونه چهرک – گراواتار ایرانی


این مطلب در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ در دسته "آموزش < وردپرس" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
معرفی افزونه چهرک - گراواتار ایرانی
معرفی افزونه چهرک - گراواتار ایرانیReviewed by پوریا امجدزاده on Sep 13Rating: 5.0معرفی افزونه چهرک - گراواتار ایرانی

سلام و خسته نباشید. وردپرسی هستید؟ به هیچ عنوان این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب میپردازیم به معرفی افزونه چهرک. این افزونه سرویس گراواتار ایرانی است که باعث میشود سرعت لود سایت حداقل ۴ برابر شود! در یک کلام تمام وردپرسی های ایرانی این افزونه را نیاز دارند.

گراواتار سرویسی است که ما ایمیل خود و تصویر شخصی خود را به آن میدهیم و از آن پس هر موقع هرجا در سایت های وردپرسی با آن ایمیل دیدگاه ارسال نماییم آن تصویر به عنوان تصویر ما نمایش داده خواهد شد.

خیلی وقت ها سرعت لود سایت ما به شدت افت پیدا میکند! اگر کمی دقیقتر شوید مشاهده میکنید دیتای سنگینی از gravatar.com در حال لود است! در حقیقت این دیتا سنگین نیست به دلیل محدود نمودن دسترسی ایران به این سایت سرعت لود بسیار پایین است. سرویس چهرک با عملکرد مشابه گراواتار برای کاربران ایرانی بوجود آمده است.

دقیقا همان سرویس گراواتار فقط با طعمه شیرین ایرانی که مزیت های خیلی خیلی بیشتری برای ما ایرانی ها دارد. مثلا فارسی بودن کامل سایت چهرک ، و سرعت لود ۴ برابر بیشتر در لود عکس ها از گراواتار.

 افزونه چهرک یک نکته جالب دارد:

این سرویس الان آنقدر همه گیر نشده و خیلی از کاربران هنوز ثبت نام نکرده اند و هنوز از گراواتار استفاده می کنند … ولی باید عرض کنم که اگر این افزونه را نصب کردید و کاربران شما در چهرک عضو نبودند و همچنان از گراواتار استفاده میکردند هیچ مشکلی ندارد چون این افزونه اول چک میکند ایمیل در چهرک وجود دارد یا خیر اگر وجود نداشت عکس گراواتار را لود میکند ولی با این تفاوت که سرعت لود ۴ برابر میشود! (به گفته همیار وردپرس)

این افزونه از نظر بنده یک افزونه واقعا مورد نیاز برای تمام سایت های وردپرسی ایران است. سیستم رایگان و نداشتن هیچگونه تبلیغات از نظر من حرکت فوق العاده زیبایی است و به تمام وردپرسی های عزیز پیشنهاد میکنم این افزونه را حتما نصب کنند.