درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

معرفی پوسته نازاسکین۵


این مطلب در تاریخ ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ در دسته "معرفه ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
پوسته نازاسکین۵
معرفی پوسته نازاسکین۵Reviewed by پوریا امجدزاده on Mar 29Rating: 5.0پوسته نازاسکین۵

سلامی گرم به شما کاربران گرامی! در این مقاله میپردازیم به معرفی پوسته نازاسکین۵ (اختصارا با نام NSK5 شناخته میشود) که تا به حال بیش از ۳۰ خرید راضی داشته است. پوسته ایی که در ادامه به بررسی آن میپردازیم ، اختصاصی و به همراهی کدنویسی فوق حرفه ایی در پس زمینه آن است که توسط بنده طراحی و کدنویسی شده است. پوسته نازاسکین۵ در تاریخ ۲۱ دی ماه سال ۱۳۹۳ رونمایی شد و با ارائه آپدیت های مکرر به پوسته ایی که خواهید دید رسیده است. در پس زمینه پوسته امکانات زیادی نهفته است که کاربران وردپرسی با نصب پوسته مسلما متوجه قدرتمند بودن آن میشوند.

NSK5 طبق آخرین دانش های کدنویسی تحت وب طراحی و کدنویسی شده است (HTML5 و CSS3) و از رتبه قبولی کامل از سایت های GTMatrix ، WooRank و سازمان استاندارد جهانی وب W3E را به خود اختصاص داده است.

رتبه در woorank

رتبه در GTmatrix

در دنیای وب کنونی و با توجه به سرعت اینترنت کشورمون زیبایی قالب و در عین حال سرعت لود بالا یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات برای یک پوسته خوب است که بتواند کاربر را به خودش جذب کند.

پوسته NSK5 کامل این امر را درک کرده و با طراحی چشم گیر و سرعت لود بالا باعث جذب کاربران شما خواهد شد.

پوسته NSK5، به هیچ عنوان بر یک موضوع متمرکز نیست و میتوان از آن در سایت های مختلف با موضوعات مختلف استفاده کرد و این یک حسن دیگر از پوسته است. علاوه بر آن هیچ قسمت از پوسته به صورت اینکد (رمزنگاری) در نیامده است و هر شخصی که کمی دانش کدنویسی داشته باشد میتواند آن را با توجه به میل خودش تغییر دهد.

NSK5 دوست صمیمی وردپرس است و از امکانات آن به صورت دقیق و بدون مشکل پشتیبانی میکند و خریداران میتوانند به راحتی هر افزونه ایی که مورد نیازشون هست را نصب کنند و مشکلی برای پیکربندی آن با پوسته نخواهند داشت.

میتوان به جرات گفت که یکی از مهمترین مزیت های پوسته ، پنل فوق حرفه ایی آن است که رابطی به وجود آورده است که اگر کسی هیچگونه دانشی هم در رابطه با کدنویسی نداشته باشد بتواند تمام محتوای پوسته را به صورت دلخواه خودش پیکربندی نمایید. (پیشنمایش از پنل را میتوانید در لینک آپارات ما مشاده نمایید).

هیچ چیز بی عیبی وجود ندارد. ولکن شناسایی و رفع ایرادات مهمترین گزینه محسوب میشود. پوسته NSK5 متوقف نشده است و به صورت منظم آپدیت هایی برای آن ارائه خواهد شد که مشکلات پیشین را رفع کرده و علاوه بر آن امکاناتی جدیدتر و حرفه ایی تر به آن اضافه خواهد شد.