درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس – Morph


این مطلب در تاریخ ۰۸ دی ۱۳۹۴ در دسته "افزونه < وردپرس" فرستاده شده است.
(33 مطلب ارسالی)


منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس
منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس - MorphReviewed by مجید عابد on Dec 29Rating: 4.0افزونه منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرسمنو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس - Morph یک افزونه بسیار کاربردی و با قابلیت سفارشی سازی بالا میباشد که به شما اجازه داشتن یک منو عالی را خواهد داد.

منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس – Morph

شاید شما دوستان عزیز بخواهید هنگامی که سایت شما در حالت موبایلی و دستگاه های تلفن همراه نمایش داده میشود دارای یک منو منحصر به فرد و با قابلیت سفارشی سازی باشد ، به همین دلیل هم امروز ما افزونه منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس – Morph را برای شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید آن را در سایت خود استفاده کنید .

افزونه منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس – Morph یک افزونه بسیار ساده و راحت در سفارشی سازی منو سایت شما برای نمایش موبایلی میباشد . این افزونه به زیبایی در دو حالت کامپیوتر و موبایل اجرا میشود . حتی شما این امکان را دارید که منو رو فقط روی یک رزولوشن خاص از تصویر به نمایش در آورید .

افزونه Morph همچنین قابلیت سفارشی سازی آسان در تغییر رنگ ، فعال یا غیر فعال کردن المان ها را دارا میباشد و شما میتوانید مطمئن شوید که سایت شما با منو بسیار جذاب تر خواهد شد .

این افزونه همچنین قابلیت پشتیبانی از ابزارک ها را دارا میباشد . میتوانید کلاس خاصی برای استایل ظاهری یکی از منو ها انتخاب کنید .در ادامه به مطرح کردن ویژگی های کلی این افزونه میپردازیم .

ویژگی های افزونه منو قابل سفارشی سازی موبایل وردپرس – Morph :

  • بسیار تمیز و با انیمیشن زیبا و جذاب
  • قابلیت سفارشی سازی بسیار بالا
  • سفارشی سازی رنگ هر قسمت ( پس زمینه ، رنگ منو ، رنگ گزینه های زیر مجموعه ، رنگ گزینه زمانی که ماوس بر روی آن قرار میگیرد و … )
  • این افزونه از منو ساز درون خود وردپرس و ابزار سفارشی سازی استفاده میکند .
  • دارای منو سطح اول آکاردئونی
  • دارای منو ثانویه پاپ آپ ( با قابلیت غیر فعال سازی)
  • قابلیت تعیین اندازه ی منو به صورت ثابت  و متغیر
  • نمایش/ عدم نمایش منو در رزولوشن های خاص
  • قابلیت همگام سازی با توابع جستجو
  • و بسیاری امکانات دیگر

این افزونه با مبلغ ۱۵ دلار به فروش میرسد که شما هم اکنون میتوانید این افزونه را با قیمت ۰ ریال و به رایگان از سایت ناز اسکین دریافت نمائید !!!