درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

نسخه سالم فونت بی یکان


این مطلب در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ در دسته "فونت < فونت فارسی < گرافیک" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
نسخه سالم فونت بی یکان
نسخه سالم فونت بی یکانReviewed by پوریا امجدزاده on Apr 1Rating: 5.0نسخه سالم فونت بی یکاندانلود نسخه سالم فونت بی یکان به همراه نسخه وب برای استفاده در طراحی قالب های وب

سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران عزیز, همانطور که میدانید نسخه سالم فونت بی یکان در فضای اینترنت کم یاب بوده و هرکسی به هر نحوی این فونت را نیاز دارد. در این مطلب برای شما نسخه سالم فونت بی یکان را آماده کرده اییم به همراه نسخه های وب که میتوانید در ادامه از نازاسکین دانلود نمایید. استفاده از فونت ها درون قالب های وب، جلوه های زیبایی میبخشد. البته باید در نظر داشته باشیم که حجم فونت ما چقدر است و برای تمامی کاربران ما با سلیقه های مختلف مورد قبول باشد. فونت فارسی بی یکان، طراحی شده توسط استاد مسعود سپهر؛ فونت استاندارد فارسی است که با جلوه زیبایی که دارد به دل تمام کاربران ایرانی مینشیند و علاوه بر زیبایی از حجم پایین و سرعت لود بالایی برخوردار است.

فونت بی یکان در نسخه های قبلی، زمانی که سایز فونت از ۱۴ به بالا میرفت جلوه های فونت به هم میریخت و کمی ناخوشایند جلوه میداد. در این نسخه، ایرادات اصلاح شده طراحی برداری به خود گرفته است.

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=1716