درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

کتاب آموزش HTML5 و CSS3


این مطلب در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ در دسته "آموزش < آموزش CSS < آموزش HTML < معرفه ها" فرستاده شده است.
(87 مطلب ارسالی)

توی زندگیم در رقابت با کسی نیستم، هدف من شکست موفقیت قبلیمه...


پوریا
کتاب آموزش HTML5 و CSS3
کتاب آموزش HTML5 و CSS3Reviewed by پوریا امجدزاده on Feb 10Rating: 5.0کتاب آموزش HTML5 و CSS3

شاید تا به حال شما نیز به فکر آن افتاده باشید یک منبع آموزش HTML5 و CSS3 پیدا کنید و شروع به آموزش کنید. پروژه آموزشی HTML5 و CSS3 در قالب یک کتاب به نویسندگی: الکسیس گلدستین، لوییس لازاریس، استلا ویل و مترجمی از: امیرعباس عبدالعلی تهیه و آماده شده است که و میتوانید با تهیه این کتاب اقدام به آموزش کنید. این کتاب در دو نسخه الکترونیک (PDF) و فیزیکی ارائه شده است. درون این کتاب یک پروژه گنجانده شده است که با پایان رساند این کتاب پروژه را نیز تکمیل میکنید که با جنبه یک تمرین قرار گرفه است. در ادامه میتونید نسخه ۵۰ صفحه ایی این کتاب را به رایگان دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی این کتاب کتاب آموزش HTML5 و CSS3 در فروشگاه های معتبر کتاب، قابل خرید میباشد. برای دریافت نسخه کامل الکترونیک نیز به فروشگاه سایت خودمان نیز میتوانید رجوع کنید.

ShortLink:   http://naz-skin.ir/?p=1580