درگاه واسط طراحی وب سایت
مشاهده نمونه کارها

اطـلاعیــه

برخی از مطالب سایت به خاطر فعل و انفعالاتی حذف گردیده اند. اکثر قالب های رزبلاگی به دلیل وجود مشکلات بالایی که در امر ترجمه ما وجود داشت از دسترس خارج شده اند و پیشنهاد میشود تا اطلاع ثانوی قالب های حذف شده از سایت را تعویض نمایید. زیرا به زودی فایل های آنها از سرور نیز حذف خواهند گشت. به زودی قالب هایی برای رزبلاگ با امکانات و کدنویسی قوی تر قرار خواهد گرفت.
از صبر شما در رابطه با سرعت لود ضعیف وبسایت عذرخواهی میکنیم. به زودی بر روی سرور های قدرتمندتری انتقال داده میشویم.

اشتراک ویژه


در حال حاظر اشتراک ویژه تنها دسترسی به آن دارد که مطلب ویژه به کاربران ارائه دهد، حذف تبلیغات و دیگر امکانات به دلیل وجود مشکلات سیستمی امکان پذیر نمیباشد. تا اطلاع ثانوی تنها سطح روبی خریداری نمایید.

اشتراک ویژه خط تمایزی میان کاربران نازاسکین ایجاد مینماید. هدف از ایجاد بخش ویژه، خدمات رسانی به صورت حرفه ای تر و راحتی کار بیشتر به کاربران سایت میباشد و هزینه دریافتی از کاربران صرف بر ارتقا خدمات وبسایت میشود.

کاربران ویژه در سه سطح مختلف طبقه بندی میشوند. امکاناتی که در این نوع اشتراک در نظر گرفته شده است در این سه طبقه پخش شده اند که میتوانید بسته به نوع نیازتان این امکانات را دریافت نمایید. امکاناتی که به صورت کلی در نظر گرفته شده است حذف تبلیغات برای راحتی کار بیشتر کاربران، ارائه مطالب حرفه ایی در سطوح مختلف، پاسخگویی سریع و دقیق در انجمن، ورود به دوره های آموزشی بدون پرداخت شهریه و… میباشد.

در جدول زیر میتوانید مزایای هر پلن را به صورت دقیق بررسی نمایید و بسته به نیاز خود پلن مورد نظراتان را انتخاب کنید.

نام پلن دایا روبی یونیکا
تبلیغات آبشاری
تبلیغات پاپ آپ
تبلیغات کلیکی
همه تبلیغات
دسترسی به دایا
دسترسی به روبی
دسترسی به یونیکا
دوره های آموزشی

در صورتی که پلن مورد نظر خود را انتخاب نموده ایید از طریق فرم زیر میتوانید اقدام به پرداخت و خرید نمایید و به صورت آنی پس از خرید حساب ویژه خود را فعال کنید.

[pv-plans-form]